G NOKTASI BÜYÜTME

Kimler G noktası büyütme operasyonu yaptırabilir?

Vajinal doğum, yaşlanma ve vajinal genişleme nedeniyle orgazm sorunu yaşayan kadınlar ideal hastalardır.

Kadınların az bilinen cinsel sırlarından olan G noktasıdır. G noktasının kadınların büyük bir çoğunluğunda bulunur ve yeri farklılık gösterebilir. Cinsel ikişki sırasında G noktası daha az uyarıldığı için östrojen hormonun etkisi ile vajina tavanı kalınlaşır ve bölge yavaş yavaş silinmesine sebep olur.

Orgazm açısından kadının en hassas bölgelerinden biri olan G noktası kadının vajinasının yaklaşık 3-4 cm içerisinde, bazen elle fark edilebilen, süngersi bir his veren 1-2 cm çapında, diğer yerlerden daha sert hissedilebilen bir bölgedir.

Orgazm aşısı olarak bilinen G Noktası Büyütme işlemiyle bölge daha dolgun, daha kabarık ve çıkıntılı hale getirilir. G noktası büyütme işlemi, lokal anestezi altında, bölgeye dermal enjeksiyon şeklinde uygulanır.

G noktası büyütme işlemi kalıcı mıdır?

G noktası büyütme işleminin etkisi yaklaşık 6-12 ay kadar sürer.

G noktası büyütme işlemi sonrası neler yaşanır?

- Uygulama 10 dakika sürer ve hastanede kalmayı gerektirmez.
- İşlem sonrası günlük yaşama devam edilir.
- Cinsel yaşamda bir sınırlama olmaz

TOP

CORONA VİRÜSÜ İÇİN BİLİNMESİ GEREKENLER

Öncelikle sağlık hizmeti veren bir kurum olarak güncel gelişmeleri büyük bir dikkatle takip ediyoruz. Kliniğimizde de rutin olarak temizlik ve dezenfekte işlemleri yaparak üzerimize düşen sorumluluğu yerine getiriyoruz. Sağlığımızın en değerli hazinemiz olduğu gerçeğinden hareketle kendinize dikkat etmenizin...

Tamamını Oku