جنیوپلاستی

چه کسی می تواند جنیوپلاستی (جراحی قسمت پایینی چانه) داشته باشد؟

هر کسی که دارای یک چانه ی رو به جلو یا رو به عقب باشد می تواند این جراحی را داشته باشد. این جراحی می تواند برای همه افرادی که رشد استخوان آن ها تکمیل شده، اعمال شود.

یک ساختار استخوانی وجود دارد که به چهره ما معنا می دهد. ساختار و چارچوب زیبایی استخوان برای داشتن یک چهره زیبای و معنی دار لازم است. گاهی اوقات استخوان ها به دلیل تصادفات، مشکلات زیست محیطی یا ساختار ژنتیکی مناسب و زیبا نیستند. مشکلات استخوانی اغلب در استخوان های استخوان فک و استخوان میانی دیده می شون. در چنین مواردی، ظاهر با ایمپلنت های مصنوعی اصلاح می شود.

با استفاده از جنیوپلاستی، چهره شما ، متعادل و متناسب تر می شود. در بیماران مبتلا به چانه نازک، نمایه ی صورت با قرار دادن ایمپلنت اصلاح می شود.  به خصوص در مردان، ایمپلنت هایی که به نوک سینه چانه اضافه می شوند ظاهر قوی تری دارند.

آیا نتایج عملیات جینیوپلاستی دائمی است؟

ایمپلنت هایی که برای این منظور استفاده می شوند، عمر محدودی ندارند، یعنی آن ها را می توان برای سال ها استفاده کرد. اگر حذف هر ایمپلنت برای هر دلیلی درخواست شود، می توان آن را با عمل جراحی مجدد تحت بیهوشی محلی در عرض 15 دقیقه انجام داد.

بعد از جراحی چه مواردی پیش می آیند؟

  • پس از عمل، تورم و خونریزی ممکن است در چانه برای چند روز به ندرت رخ دهد.
  • بیمار چند ساعت پس از جراحی می تواند به خانه برگردد.
  • تغییرات اصلی و آشکار به سرعت پس از عمل قابل مشاهده می باشند.
TOP

CORONA VİRÜSÜ İÇİN BİLİNMESİ GEREKENLER

Öncelikle sağlık hizmeti veren bir kurum olarak güncel gelişmeleri büyük bir dikkatle takip ediyoruz. Kliniğimizde de rutin olarak temizlik ve dezenfekte işlemleri yaparak üzerimize düşen sorumluluğu yerine getiriyoruz. Sağlığımızın en değerli hazinemiz olduğu gerçeğinden hareketle kendinize dikkat etmenizin...

Tamamını Oku