افزایش گونه

چه کسی باید عمل جراحی افزایش گونه را داشته باشد؟

برای داشتن یک عمل جراحی افزایش گونه، منبع مشکل لزوما سن افراد نمی باشد. هرکسی که دارای چهره ای اخمو ویا دارای مشکل شل شدگی در بالای چهره باشد، می تواند این عمل را انجام دهد.

چهره ما به واسطه استخوان های گونه به نظر شاداب و زیبا به نظر می رسد. با توجه به پیری و گرانش، چهره ما از بین می رود و در نتیجه کاهش حجم در ناحیه استخوان گونه بیشتر قابل توجه است. بر اثر این وضعیت، صورت به نظر  خسته تر و پیرتر به نظر می رسد.

ایمپلنت های گونه ، پیوند استخوان، تزریق چربی، بالا کشیدن متوسط چهره و غیره، در روش های جراحی مورد استفاده برای درمان افتادگی در این منطقه استفاده می شوند.

در شرایط خفیف تر، روش های غیر جراحی می توانند انجام شود.  پرکننده های اسید هیالورونیک، درمان های اولتراسونیک مانند الترا، درمان های رادیویی، لیزر های C02، درمان های بسیار موثر در درمان علائم پیری هستند.

آیا نتایج عمل جراحی افزایش گونه دائمی است؟

اگر روند جابجایی استخوان با ایمپلنت یا پرکننده های تزریقی دائمی انجام شود، اثر این عمل سال ها برجا می ماند. اگر روند با مواد موقت انجام شود، دوام اثر آن متناسب با عمر مواد خواهد بود.

بعد از جراحی چه مواردی پیش می آیند؟

  • تورم (حتی به مقدار کم) قابل مشاهده است، با این حال، کبودی قابل توجهی رخ نمی دهد.
  • سوزش و کبودی ممکن است یک دوره 5-10 روز طول بکشد.
  • بر اساس تکنیک عمل ها ممکن است برش های مختلفی وجود داشته باشند، اما این برش ها در ناحیه استخوانی چانه قابل توجه نیست.
  • نتایج به وضوح بلافاصله پس از جراحی ظاهر می شوند، اما ظاهر دقیق تا زمانی که تورم ناپدید نشود، به وضوح قابل دیدن نمی باشد.
TOP

CORONA VİRÜSÜ İÇİN BİLİNMESİ GEREKENLER

Öncelikle sağlık hizmeti veren bir kurum olarak güncel gelişmeleri büyük bir dikkatle takip ediyoruz. Kliniğimizde de rutin olarak temizlik ve dezenfekte işlemleri yaparak üzerimize düşen sorumluluğu yerine getiriyoruz. Sağlığımızın en değerli hazinemiz olduğu gerçeğinden hareketle kendinize dikkat etmenizin...

Tamamını Oku